Domov mládeže je výchovno-vzdelávacie mimoškolské zariadenie, ktoré poskytuje žiakom komplexnú výchovno-vzdelávaciu starostlivosť, ubytovanie a stravovanie. Ponúkame aj stravovacie, ubytovacie a doplnkové služby pre individuálnu a hromadnú turistiku v letných i zimných mesiacoch. Internát má výhodnú polohu v rámci turistických aktivít.

Kežmarok je výhodným štartovacím miestom pre návštevu Vysokých Tatier, ktoré Vám ponúkajú širokú škálu turistických, športových, či oddychových činností. Využitím nášho zariadenia máte možnosť získať kombináciu finančne nenáročného ubytovania s príjemnými aktivitami v našom okolí. Naši zamestnanci Vám ochotne poradia pri výbere Vášho pobytového programu a budú Vám počas celého pobytu nápomocní. Pripravili sme pre Vás niekoľko internetových adries, ktoré Vám určite pomôžu pri orientácii a výbere vyhovujúcich aktivít.

V okolí domova mládeže je mnoho miest, kde zužitkujete svoj voľný čas. Naša orientačná mapa v položke Okolie Vám pomôže pri navigácii. Nájdete v nej počet kilometrov, čas trvania cesty a automapu trasy. Môžeme spomenúť splavovanie rieky Poprad, jazdu na koni v Tatrách, využitie zimného štadiónu či telocvične a vyskúšať si môžete i taký šport, akým je golf. V budove je možnosť prístupu do Internetu 24 hodín denne.
AKO SA K NÁM DOSTAŤ ? - www.vlak.cz

Free WiFi HotSpot

Okrem iného PRIPRAVUJEME odkazovač, kde budete môcť písať pripomienky a sekciu o zamestnancoch, zoznam kníh v našej knižnici, platní, CD, MC a videokaziet.
Na adresy uvedené v KONTAKTe posielajte svoje , pripomienky k návrhu vnútorného poriadku, ktorú nájdete pod Pravidlami.

Tlačivá na stiahnutie:

Stanovené podmienky
Stanovené podmienky
Rozhodnutie o prijatí
Rozhodnutie o prijatí
Žiadosť o prijatie
Žiadosť o prijatie
Žiadosť o prijatie - str. 2
Žiadosť o prijatie - str. 2